Skip links

Üniversite İş Birlikleri

Kuruluşumuz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin AKYÜZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Levent ÇİNKO ve Doç. Dr. Serhat YÜKSEL ile Genel Müdürümüz Serkan KARABACAK’ın katılımıyla İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel OĞURLU’ya ziyaret gerçekleştirildi.İlgili ziyaret kapsamında, öğrencilerin bilgi seviyesinin ve farkındalığının artırılması ile okul sonrası kariyer planlamalarına katkı sağlaması amacıyla Kuruluşumuz ile İstanbul Ticaret Üniversitesi arasında İşbirliği Protokolü imzalandı. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Emin AKYÜZ tarafından süreçteki katkılarından dolayı İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel OĞURLU’ ya plaket takdim edildi.

 

Kuruluşumuz Genel Müdürü Sayın Serkan Karabacak Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’ya işbirliğimiz kapsamında nezaket ziyaretinde bulundular. Kuruluşumuz ile Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı. İşbirliği protokolü kapsamında misafirperverlikleri ve sürece olan katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kuruluşumuz Genel Müdürü Sayın Serkan Karabacak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Ali Rıza Gökbunar’a işbirliğimiz kapsamında nezaket ziyaretinde bulundular.Kuruluşumuz ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.İşbirliği protokolü kapsamında ziyaretlerinden ve sürece katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kuruluşumuz Genel Müdürü Sayın Serkan Karabacak İbn Haldun Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Atilla Arkan’a işbirliğimiz kapsamında nezaket ziyaretinde bulundular. Kuruluşumuz ile İbn Haldun Üniversitesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı. İşbirliği protokolü kapsamında misafirperverlikleri ve sürece olan katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kuruluşumuz Genel Müdürü Sayın Serkan Karabacak, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Selahattin Kaynak’a iş birliğimiz kapsamında nezaket ziyaretinde bulundu. Kuruluşumuz ile Samsun Üniversitesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı. İş birliği protokolü kapsamında misafirperverlikleri ve sürece olan katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kuruluşumuz ile Trakya Üniversitesi arasında öğrencilerin bilgi seviyesinin ve farkındalığının artırılması, kariyer planlamalarına katkı sağlamak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Sayın Prof.Dr. Ahmet Kamil Köse ve Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Taylan Altıntaş Kuruluşumuz Genel Müdürü Sayın Serkan Karabacak’a işbirliğimiz kapsamında nezaket ziyaretinde bulundular.Kuruluşumuz ile İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı.İşbirliği protokolü kapsamında ziyaretlerinden ve sürece katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kuruluşumuz ile İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi arasında öğrencilerin bilgi seviyesinin ve farkındalığının artırılması ve kariyer planlamalarına katkı sağlaması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Kuruluşumuz Genel Müdürü Sayın Serkan Karabacak İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Yadigar İzmirli’ ye işbirliğimiz kapsamında nezaket ziyaretinde bulundular. Kuruluşumuz ile İstanbul Aydın Üniversitesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak amacıyla işbirliği protokolü imzalandı. İşbirliği protokolü kapsamında misafirperverlikleri ve sürece olan katkılarından dolayı değerli hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kuruluşumuz ile Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi arasında sermaye piyasasının gelişimine katkı sağlamak , öğrencilerin bilgi seviyesinin ve farkındalığının artırılması amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.