Skip links

Sermaye Piyasalarının Kariyer Platformu Hizmetinizde!

Sermaye piyasalarında lisanslı personel istihdamına destek olmak ve istihdamı kolaylaştırma hedefi doğrultusunda sermaye piyasalarında kariyer yapmayı planlayan lisanslı kişiler ile sermaye piyasalarında nitelikli ve lisanslı iş gücüne ulaşmak isteyen sermaye piyasası kurumlarını bir araya getirecek olan Kuruluşumuz tarafından geliştirilen “SPL Lisanslı Kariyer Platformu” (Platform) hizmet vermeye başlamıştır.

SPL Lisanslı Kariyer Platformu, sermaye piyasası kurumları ve halka açık ortaklıklara aşağıda belirtilen kapsamda hizmet verecektir:

  • Sermaye piyasası kurumları ve halka açık ortaklıklar, lisans gerektiren unvan ve görevlere ilişkin kariyer duyurularını Platform’ da yayımlayabileceklerdir.
  • Yayımlanan bu duyuruların Platforma üye olan ilgili lisans sahiplerine bildirilmesi sağlanacaktır.
  • Kişilerin oluşturdukları özgeçmişlere kolayca ulaşılabilecektir,
  • Platform üzerinden sunulan hizmetlerewww.lisanslikariyer.com.tradresinden ulaşılabilecek olup söz konusu hizmetler 31.12.2023 tarihine kadar ücretsiz olarak verilecektir.
  • Sunulan hizmetlerden yararlanmak ve uygulama koşulları hakkında detaylı bilgi almak isteyen kurumlarlisanslikariyer@spl.com.tre-posta adresi üzerinden Kuruluşumuz ile iletişime geçebilirler.